
Unit4 verwelkomt Wanda
Wanda is de assistent van de toekomst.
Unit4 brengt volgende maand een nieuw stuk software die een ieders leven makkelijker gaat maken, de digitale assistent. De nieuwe digitale collega Wanda start in juni en zal net als alle andere collega’s bereikbaar zijn via chat.
Wanda is de nieuwe chatbot van Unit4 die data opvragen uit het ERP systeem zo toegankelijk mogelijk heeft geprobeerd te maken. De chatbot kan worden gekoppeld aan chatprogramma’s die men al in het dagelijks leven gebruiken als Skype, Slack en zelfs Facebook Messenger.
Daarnaast hoeft men geen training te doen om lastige commando’s te leren om gegevens op te vragen. Dankzij het Language Understanding Intelligent Service (LUIS) van Microsoft berijpt het systeem jouw manier van praten.
Wanda zou geen goede assistent zijn als ze alleen maar zou reageren op vragen en dus denkt ze met je mee. Het systeem zal kijken naar taken die veelvuldig terugkomen en gaat dan kijken of deze kunnen worden geautomatiseerd of dat ze op een andere manier kan helpen.
Meer assistentie
Wanda is ontwikkeld op het People Platform van Unit4 wat de motor is voor de ontwikkeling van zelfgestuurde applicaties. Dat platform wordt mogelijk gemaakt door Microsoft Azure wat beschikt over de meest geavanceerde analytics en machine learning technologie vandaag de dag. Met die technologie als basis voor Wanda is het niet zo verwonderlijk dat er op dit moment wordt gewerkt aan nog 5 andere assistenten. Deze zijn ieder gericht op hun eigen specialiteit waaronder HR, inkoop, tijd, reis en goedkeuring.
15 mei 2017
Start uw ERP selectie
Ontdek welke ERP systemen het beste passen bij uw onderneming
De ERP-trends voor 2021
We laten u alle trends in ERP-software zien die in 2021 te verwachten zijn. Kijk met ons mee naar de toekomst van de ERP-markt.
Lees verderExact rondt overname Unit4 Bedrijfssoftware af
Exact heeft de overname van Unit4 Bedrijfssoftware, het bedrijfsonderdeel van Unit4 dat de accountancy- en mkb-markt in Nederland en België bedient, afgerond.
Lees verderBij digitalisering wordt de werknemersfactor vaak vergeten
In de Corona-crisis gaan veel bedrijven fors door met de digitalisering van hun eigen processen. Het personeelsbestand staat echter vaak op de achtergrond.
Lees verder