
Event: ICT & Logistiek
Kom op 7 en 8 november 2018 naar de Jaarbeurs in Utrecht voor het ICT & Logistiek evenement. Het thema voor dit jaar is Connected Logistics.
Wat | ICT & Logistiek |
Waar | Jaarbeurs Utrecht |
Wanneer | 7 en 8 november 2018 |
Programma | 7 november 2018: 9.30 tot 17.00 uur 8 november 2018: 9.30 tot 17.00 uur |
Kosten | Gratis |
In de logistiek is er altijd ruimte voor innovatie en door de verbindingen tussen leveranciers, afnemers, mensen en systemen zien we de laatste jaren een enorme groei. Op de beurs zijn er 140 exposanten, is er in totaal 64 uur aan kennisoverdracht en worden er tours georganiseerd met als hoofddoel het delen van kennis over Connected Logistics.
Op ICT & Logistiek wordt iedereen bijgepraat over de laatste ontwikkelingen op het gebied van Big Data Analytics, Warehouse Automation, Sales & Operations planning, Transport & Distributie en Supply Chain Management.
Bekende leveranciers
Dit jaar zijn er wederom een aantal bekende ERP leveranciers aanwezig om bezoekers te verreiken met huns kennis en inzichten. Bent u aanwezig vergeet dan niet om langs te gaan bij de volgende specialisten:
- Boltrics
- Ctac
- Centric
- Exact
- HSO
- King software
- Oracle NetSuite
- Pink Elephant
- Rainbow Solutions
1 oktober 2018
Start uw ERP selectie
Ontdek welke ERP systemen het beste passen bij uw onderneming
Wereldwijde handel neemt toe, maar niet zonder risico’s
Onderzoek van DHL laat zien welke kansen, risico's en logistieke trends een rol zullen spelen in 2025.
Lees verder2025: 5 trends in transport en logistiek
Hogere klantverwachtingen, groenere processen en voortdurende digitalisering: dit zijn 5 trends waar de logistieke sector op zal moeten letten.
Lees verderLogistiek personeelstekort houdt aan: wat nu?
Hoe kan de impact van het tekort aan logistiek personeel zo veel mogelijk geminimaliseerd worden?
Lees verder