
Event: Centric Tech Event
Op 9 november aanstaande wordt de 10e editie van het jaarlijkse kennisevenement van Centric georganiseerd. In Bussum komen Centric gebruikers en andere IT-specialisten samen om de laatste kennis op het gebied van Microsoft software met elkaar te delen.
Wie | Centric |
Wat | Centric Tech Event |
Waar | Spant!, Bussum |
Wanneer | 9 november 2018 |
Programma |
08:30 uur: Ontvangst 09:00 uur: Start en opening door Frank van Leeuwen (Centric) 09:10 uur: Keynote door Hans Schrijver (CCO Centric) & Ernst-Jan Stigter (Algemeen Directeur Microsoft Nederland) 10:10 uur: Keuzesessie 1 11:25 uur: Keuzesessie 2 13:20 uur: Keuzesessie 3 14:30 uur: Lightning talks 15:10 uur: Keynote door Christiaan Triebert (Bellingcat): De rol van publieke, digitale informatie in onderzoek naar gebeurtenissen zoals de MH17 ramp. 16:15 uur: Afsluiting en borrel
|
Voor de 10e editie van het Centric Tech Event is er gekozen om het groots aan te pakken en wordt gehouden in het Spant! theater in Bussum. Een speciale locatie alleen is niet genoeg en vereist ook een speciale invulling van de dag. Er is ingezet op een praktijkgericht programma waarbij men bij wordt gepraat op het gebied van development, infrastructuur en business / sales.
Na de opening kan men kiezen uit drie sessies welke iedere gericht zijn op een van de drie gebieden. Men is vrij in alle drie de keuzes en kan zo zijn eigen dag samenstellen. De sprekers zijn collega’s van onder andere Xpirit, Microsoft en Centric zelf.
De keuzesessies worden gevolgd door een ronde van lightning talks en als laatste publieke spreker is Christiaan Triebert uitgenodigd om te praten over de rol van publieke, digitale informatie in onderzoek naar gebeurtenissen zoals de MH17 ramp. De dag wordt afgesloten met een borrel.
19 september 2018
Start uw ERP selectie
Ontdek welke ERP systemen het beste passen bij uw onderneming
De ERP-trends voor 2021
We laten u alle trends in ERP-software zien die in 2021 te verwachten zijn. Kijk met ons mee naar de toekomst van de ERP-markt.
Lees verderExact rondt overname Unit4 Bedrijfssoftware af
Exact heeft de overname van Unit4 Bedrijfssoftware, het bedrijfsonderdeel van Unit4 dat de accountancy- en mkb-markt in Nederland en België bedient, afgerond.
Lees verderBij digitalisering wordt de werknemersfactor vaak vergeten
In de Corona-crisis gaan veel bedrijven fors door met de digitalisering van hun eigen processen. Het personeelsbestand staat echter vaak op de achtergrond.
Lees verder